Hepimizin bildiği üzere uluslararası iş ve ticaret dünyasında, politika ve kültür alanlarında, akıcı yabancı dil konuşmak sizi diğerlerinden ayıracak önemli noktalardan bir tanesidir.

Yabancı dil öğrenmek için dilin konuşulduğu ülkede yaşamak en ideal yöntemdir. Ancak bu hem pahalı hem de çok zaman alan bir yöntemdir.

Ülkemize gelen yabancıların ne kadar kısa zamanda Türkçe
öğrendiğini görmüşsünüzdür.

Sebebini hiç düşündünüz mü?

Yabancı dili o dilin konuşulduğu ülkede öğrenmenin en etkin yöntem olmasının altında yatan sebep günlük hayatta kullandığımız İngilizce konuşma cümlelerinin farkında olmadığımız kas hafızamıza da yerleşmesidir.

Bu etkileşimi yapmak için mutlaka yurtdışına çıkmanıza gerek yok!

Emre Kınay Oyunculuk Akademisi, geliştirdiği özel metodoloji sayesinde ana dili olan drama eğitmenleri ile kursiyerlerini çok kısa sürelerde İngilizce konuşur hale getirmektedir.

Bu eğitimde gramer yok, zamanlar yok, kalıplar yok, kelimeler yok. Sadece, konuşma cümlelerini ezberleyen katılımcılar yaratıcı drama eğitimleri ile birlikte kendilerine verilen rolleri İngilizce oynayarak yurt dışına çıkmadan çok kısa sürede İngilizce konuşur seviyeye gelmektedirler.

İhtiyaçlara göre farklılaştırılmış yabancı dil eğitimlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.